kancelaria notarialna kraków, notariusz kraków
kancelaria notarialna kraków, notariusz kraków kancelaria notarialna kraków, notariusz kraków kancelaria notarialna kraków, notariusz kraków kancelaria notarialna kraków, notariusz kraków

Przyjmowanie na przechowanie dokumentów, pieniędzy i paperów wartościowych

kancelaria notarialna kraków, notariusz kraków

 

Notariusz przyjmuje na przechowanie wszelkiego rodzaju dokumenty, także w kopertach zamkniętych oraz informatyczny nośnik danych (materiał lub urządzenie służące do zapisywania, przechowywania i odczytywania danych w postaci cyfrowej).

Pieniądze w walucie polskiej lub obcej oraz papiery wartościowe notariusz przyjmuje tylko wtedy, gdy ma to związek z mającą miejsce w jego kancelarii czynnością notarialną. Przyjęte do depozytu pieniądze notariusz składa na specjalnym rachunku bankowym.

Z przyjęcia dokumentu, informatycznego nośnika danych, pieniędzy lub papierów wartościowych do depozytu notariusz sporządza protokół w formie aktu notarialnego.
 

Niniejsza strona pełni funkcję informacyjną i nie stanowi reklamy, ani też nie stanowi oferty w rozumieniu obowiązujących przepisów, w szczególności kodeksu cywilnego.
projekt & wykonanie & copyright 2012 Web4System